Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Time Gates – Bramy Czasu - Jelenia Góra

 
Wyobraźcie sobie schron, który składa się z totalnie 3. odmiennych epok i stylów budowy! Znajdziemy tutaj żelbetowe ściany, znajdziemy ręcznie drążoną sztolnię, znajdziemy też dokładnie ociosane kamienie i wysokie na kilka metrów hale! Całość miała pomieścić łącznie 6000 osób! Absolutny podziemny zawrót głowy, każdy zakręt to przygoda, architektoniczny majstersztyk! To wszystko skrywają podziemia, w które nowe życie już niebawem tchnie ekipa z Projekt Arado – zaginione laboratorium Hitlera. Dzięki ich uprzejmości zwiedziliśmy całość oraz wysłuchaliśmy planów, które zostaną zrealizowane jeszcze w tym roku, bowiem już w grudniu nastąpi oficjalne otwarcie nowej trasy turystycznej. Więcej na: bunkrowo.pl/portal/informacje/jeleniogorskie-podziemia-juz-niebawem-zachwyca/ ► SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: bit.ly/2GYDS4f ► FACEBOOK: bit.ly/2J5ycWC ► INSTAGRAM: bit.ly/2GnlYez ► KUP SOBIE KOSZULKĘ: bit.ly/2uBuKzP Kontakt z nami: kontakt malpka bunkrowo.pl Bunkrowo.pl to grupa eksploratorów, która za cel postawiła sobie odkrywanie historii i dzielenia się nią ze swoimi Widzami i Czytelnikami. Zwiedzamy i filmujemy opuszczone miejsca w Polsce oraz za granicą kraju. Często odwiedzane przez nas lokalizacje są tajne lub niedostępne dla każdego człowieka. Dotychczas w naszych filmach uwieczniliśmy największe fortyfikacyjne podziemia w Europie - Międzyrzecki Rejon Umocniony, odwiedziliśmy radioaktywną Zonę, Prypeć i elektrownie w Czarnobylu, eksplorowaliśmy kopalnie i sztolnie Dolnego Śląska... Pamiętaj! Urban Exploration (nazwa często skracana do Urbex lub UE) to eksploracja opuszczonych miejsc i jest zajęciem niebezpiecznym i może doprowadzić do śmierci lub kalectwa! Zwiedzanie opuszczonych miejsc jest często niezgodne z przepisami prawa! Prezentowane przez nas materiały mają charakter dokumentalny i w żadnym wypadku nie powinny być odbierane jako poradnik. Nie ponosimy odpowiedzialności za próby naśladowania naszych działań. W czasie eksploracji kierujemy się zasadą "Take Only Pictures, Leave Only Footprints" czyli "Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp". Nie kradniemy, nie dewastujemy oraz w żaden sposób nie szkodzimy eksplorowanym przez nas miejscom. Nie udzielamy informacji na temat lokalizacji odwiedzanych miejsc. Montaż: Maciej Hajnos / bunkrowo.pl Kamera: Maciej Hajnos

 


bunkrowo.pl
 
Data pliku video: 2018-12-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat górowski – powiat północnej części województwa dolnośląskiego o powierzchni 738,11 km². W skład powiatu wchodzą gminy: Góra, Wąsosz, Jemielno oraz Niechlów.

  64% powirzchni stanowią użytki rolne, stąd też dominującą gałęzią tutejszej gospodarki jest rolnictwo. Istotną rolę odgrywają również handel, działalność przemysłowa i budowlana. 28% powierzchni zajmują lasy. Głównym surowcem naturalnym wydobywanym na terenie powiatu górowskiego jest gaz ziemny.

  Ziemia Górowska to bogactwo obiektów zabytkowych wśród których wymienić należy: wieżę Bramy Głogowskiej, kościół pw. św. Katarzyny, wiatrak przy Kwiatowej ale także np. cały zespół budowlany czy domy mieszkalne przy ul. Starogórskiej 17-19, ul. Piłsudskiego 29 w Górze.


  Przez powiat przebiega droga krajowa 36. 
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola