Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zielona Góra-Poznań Główny.IC71100,,Zielonogórzanin" .EP08-007 .16.08.2018

 
Witam pięknie! Kolejna moja produkcja z polskich szlaków kolejowych. Film może i nie za długi, ale za to bardzo ładna trasa z Zielonej Góry do Poznania Głównego. Film nagrałem z pociągu IC71100,Zielonogórzanin" relacji Zielona Góra-Warszawa Wschodnia. Na nagranie materiału zdecydowałem się ,ponieważ musiałem dostać się do Poznania, ponieważ moim celem, było nagranie trasy z Poznania Głównego do Katowic (pociąg TLK 74100,,Spodek"). Tak więc zapraszam do oglądania! Hello,beautiful.My next production from Polish railway route.The film may not be too long, bit it is a very nice route from Zielona Góra to Poznań Główny.I recorded thew film from the IC71100 train ,,Zielonogórzanin", the reality of Zielona Góra-Warszawa Wschodnia.I deceived to record the material,because my goal was to be record the route train Poznań Główny to Katowice(train TLK 74100,,Spodek"). So, I invite, you to watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-08-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat górowski – powiat północnej części województwa dolnośląskiego o powierzchni 738,11 km². W skład powiatu wchodzą gminy: Góra, Wąsosz, Jemielno oraz Niechlów.

  64% powirzchni stanowią użytki rolne, stąd też dominującą gałęzią tutejszej gospodarki jest rolnictwo. Istotną rolę odgrywają również handel, działalność przemysłowa i budowlana. 28% powierzchni zajmują lasy. Głównym surowcem naturalnym wydobywanym na terenie powiatu górowskiego jest gaz ziemny.

  Ziemia Górowska to bogactwo obiektów zabytkowych wśród których wymienić należy: wieżę Bramy Głogowskiej, kościół pw. św. Katarzyny, wiatrak przy Kwiatowej ale także np. cały zespół budowlany czy domy mieszkalne przy ul. Starogórskiej 17-19, ul. Piłsudskiego 29 w Górze.


  Przez powiat przebiega droga krajowa 36. 
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola