Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Góra Modlitwy #7 - Zacznij od dziękczynienia!

 
W tym odcinku dowiesz się, że Bóg jest radosny! W jaki sposób się modlić? Od czego warto rozpocząć Twój czas spotkania z Bogiem? Zapraszam :) Fragmenty Biblii wykorzystane w odcinku: Ps 89, 16 - Szczęśliwy lud, co umie się radować:chodzi, o Panie, w świetle Twego oblicza. Ps 100, 4 - Wstępujcie w Jego bramy wśród dziękczynienia,wśród hymnów w Jego przedsionki; chwalcie Go i błogosławcie Jego imię! Fragmenty przytoczone w odcinku Św. Ewagriusz z Pontu: Modlitwa jest owocem radości i dziękczynienia.  Gdy twój umysł, zachowując wielkie pragnienie skierowane ku Bogu, stopniowo jakby odchodzi od spraw ciała oraz odwraca się od wszystkich myśli, jakie przychodzą od zmysłów, pamięci lub temperamentu, i napełnia się czcią i radością, wtedy możemy uznać, że przybliżasz się do granic [prawdziwej] modlitwy. ... Podaj dalej! Pomóż nam dotrzeć do ludzi, którzy może nie spotkali jeszcze Boga, a może z różnych przyczyn oddalili się od Niego. Chcemy aby każdy poznał miłość, dobroć i bliskość Boga, która jest dostępna codziennie :) Zapraszamy Cię do śledzenia i subskrypcji kanału. Bądź na bieżąco! Facebook - facebook.com/marcinzielinskiposluga/ Instagram - instagram.com/marcin.zielinski/?hl=pl Utwór dodający swoim pięknem uroku serii: „EX IT – WIARA” - koniecznie posłuchajcie go całego!

 


Marcin Zieliński
 
Data pliku video: 2018-09-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat górowski – powiat północnej części województwa dolnośląskiego o powierzchni 738,11 km². W skład powiatu wchodzą gminy: Góra, Wąsosz, Jemielno oraz Niechlów.

  64% powirzchni stanowią użytki rolne, stąd też dominującą gałęzią tutejszej gospodarki jest rolnictwo. Istotną rolę odgrywają również handel, działalność przemysłowa i budowlana. 28% powierzchni zajmują lasy. Głównym surowcem naturalnym wydobywanym na terenie powiatu górowskiego jest gaz ziemny.

  Ziemia Górowska to bogactwo obiektów zabytkowych wśród których wymienić należy: wieżę Bramy Głogowskiej, kościół pw. św. Katarzyny, wiatrak przy Kwiatowej ale także np. cały zespół budowlany czy domy mieszkalne przy ul. Starogórskiej 17-19, ul. Piłsudskiego 29 w Górze.


  Przez powiat przebiega droga krajowa 36. 
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola